Kvalitní řazení Kvalitní řazení
Ověřené obchody Ověřené obchody
Stovky eshopů Stovky eshopů
Stovky eshopů Statisíce produktů
Skopírované

 

Kvalitní řazení

Veškeré naše produkty jsou hezky seřezené dle stylů, příležitostí, barev, velikostí, střihů a typů v příjemném a přehledném prostředí, které se neustále snažíme vylepšovat. Je jen na Vás jakou kombinaci filtrů a kategorií použijete, protože fantazii se u nás meze nekladou.

 

 

Ověřené obchody

Na marklous.cz naleznete pouze ověřené obchody. Z každého obchodu, který se k nám zapojí děláme náhodné a tajné objednávky, při kterých posuzujeme, jestli obchod dodrží jím stanovené informace a to jsou: doba dodání, kvalita komunikace a bezproblémové vrácení. Proto se nemusíte bát, že by Vás nějaký obchod podvedl.

 

 

Stovky e-shopů

V součané době spolupracujeme se stovkami e-shopů, ale snažíme se tento počet neustále zvyšovat, aby jste měli opravdu pestrý a kvalitní výběr všech možných značek a obchodů. My v marklous nikdy neusínáme na vavřínech a snažíme se neustále zlepšovat.

 

 

Statisíce produktů

V tuto chvíli u nás najdete přes 500 tisíc produktů všech možných značek od různých obchodů. Tento počet se neustále rozrůstá a díky našim interním algoritmům, které přidelují každému produktu určitý rank, se Vám snažíme vždy zobrazovat ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, které mají opravdové slevy a ne jen ty vymyšlené.