Kvalitní řazení Kvalitní řazení
Ověřené obchody Ověřené obchody
Stovky eshopů Stovky eshopů
Stovky eshopů Statisíce produktů
Skopírované

 

Jsme chytrá módní galerie.

Prolítněte s námi desítky obchodů během okamžiku.

 

Pořizování nových kousků do šatníku je vždycky dobrodružství. My ho ale umíme ještě zjednodušit a zpříjemnit. Nabídku desítek obchodů s módou u nás totiž najdete na jednom místě. 

Veškerou módu u nás najdete snadno, rychle a přehledně. Třiďte oblečení, boty a doplňky podle značek, velikostí, střihů i barev a porovnávejte ceny. Kousky, které vám padnou do oka, už nakoupíte přímo v e-shopech. 

 

 

Vezmeme vás i do obchodů, kam běžně nezabrousíte

V módní galerii na vás čekají tisíce originálních kousků z desítek obchodů s módou, které byste sotva prošli po svých. Objevíte s námi nová místa k nákupům a třeba i styl, který vám konečně sedne.

Na co si vzpomenete, to najdete

Jednotlivé e-shopy mají v množství produktů limity. My ne. V galerii jako je ta naše může množství oblečení a doplňků růst a růst… až do nekonečna! A když je doopravdy z čeho vybírat, máte slušnou šanci, že najdete do puntíku to svoje.

K vysněným šatům je to jen pár kliknutí

Přesně víte, jak mají vypadat a už se v nich vidíte příští víkend na party? Pomůžeme vám je najít. My díky chytrým technologiím odhadneme váš styl, vy filtrujete a třídíte podle svého vkusu – během chvilky budete mít šaty v košíku a desítky minut navíc v kapse. 

Vychytejte ty nejlepší ceny

To červené triko, na které už dlouho myslíte, vám pomůžeme najít za nejlepší cenu. Sami si porovnáte, co, kde a za kolik mají. Umíme za vás pohlídat i slevy: když triko v e-shopu zlevní, dáme vám echo, ať po něm můžete hned skočit. 

Prokoukneme každý e-shop, který dává slevy jen na oko

Obchody občas ceny vyšponují, aby je pak mohly snížit a lákat vás na výhodné akce. My ale sledujeme ceny dlouhodobě a moc dobře víme, kdy je sleva opravdová. O možnosti nakoupit nové kousky levněji se tedy dozvíte jen ve chvíli, když sleva fakt stojí za to. 

Pracujeme a vyvíjíme technologie v oblasti Big data a umělé inteligence

Partnerské e-shopy k nám posílají velké objemy dat, které potřebujeme efektivně třídit, a pracovat s nimi. Z toho důvodu jsme museli vyvinout technologie na bázi umělé inteligence. Taktéž bez technologií, které zpracovávají Big data, se již neobejdeme.

 

Hurá do galerie!